Український Русский English На головну Мапа сайту сайта E-mail
ТОВ "Електромонтаж-425" www.em425.com.ua Український
ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-425
ПРО КОМПАНІЮ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ
Комплекс електромонтажних та пуско-наладочних робіт
Виготовлення нестандартного електроустаткування
Монтаж ввідно-розподільчих пристроїв
Прокладання кабельних, повітряних ліній електропередач, трансформаторні підстанції. Вінниця, Україна.
Наші проекти
Електромонтаж-425. Україна, м. Вінниця, вул. Сабарівська, 1
iMarketing - Портал Интернет Маркетолога.

Монтаж ввідно-розподільчих пристроїв

ТОВ "Електромонтаж" професійно виконує проектування, складання, монтаж і реалізацію через торговельну мережу ввідно-розподільчих пристроїв, поверхових щитів і щитків для багатоповерхових будинків, промислових і громадських споруд.

Ввідно-розподільчі пристрої (ВРП). Панелі розподільчі, ввідні, із станціями автоматичного включення резерву.

Для складання ввідно-розподільчих пристроїв, щитків і щитів застосовується спеціальний інструмент та устаткування провідних виробників, сертифіковані та якісні комплектуючі. Інженерно-технічний персонал підприємства постійно розробляє і впроваджує нові види продукції.

Досвідчені висококваліфіковані фахівці, використовуючи сучасні технічні і технологічні рішення, поліпшують якість продукції, що випускається, підвищують її експлуатаційні характеристики.

Здійснення вимогливого контролю якості на всіх етапах виробництва дозволяє забезпечити стабільну роботу устаткування в гарантійний і післягарантійний період.

ТОВ "Електромонтаж" пропонує близько 40 найменувань електротехнічної продукції. Усі вироби технологічні у монтажі та експлуатації, а завдяки сучасному дизайну відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.

Забезпечити прийом, розподіл, облік електроенергії і захист ліній при коротких замиканнях і перевантаженнях покликані ввідно-розподільчі пристрої (ВРУ) для житлових будинків і громадських споруд.

За призначенням ВРУ поділяються на:

  • Панелі розподільчі;
  • Панелі ввідні;
  • Панелі із станціями автоматичного включення резерву.

Панелі розподільчі, ввідні, із станціями автоматичного включення резерву
Розподільчі панелі комплектуються автоматичними вимикачами, пристроями захисного відключення, електромагнітними пускачами, трансформаторами струму і трьохфазними лічильниками.

Основними функціями щитків для промислових і громадських споруд є розподіл електроенергії, захист від перевантажень і короткого замикання освітлювальних мереж трьохфазного змінного струму напругою 380/220В.

У щитках обов'язково встановлюються автоматичні вимикачі.

Щитки поверхові призначені для прийому, розподілу та обліку електроенергії напругою 220В й захисту квартирних ліній від перевантажень і коротких замикань. Компанія пропонує обліково-розподільчі і розподільчі поверхові щитки. Всі щитки комплектуються апаратами захисту електричних ліній, однофазними електролічильниками, апаратами для відключення сходових стояків, у розподільчих щитках встановлюються слабкострумові пристрої телефонних, телевізійних мереж.

Квартирні щитки забезпечують розподіл, облік електроенергії напругою 220В і захист електроліній квартир при перевантаженнях і коротких замиканнях.

"Електромонтаж" пропонує до реалізації щити і щитки різних типорозмірів з можливістю їх встановлення у ніші і на стіні.

ВРУ, поверхові щити і щитки відповідають усім вимогам конструктивних стандартів, мають високий захист від ураження електричним струмом, що підтверджується відповідними ліцензіями і сертифікатами.

Докладну інформацію щодо продукції можна отримати в офісі ТОВ "Електромонтаж".

 

назадназад   вверхвгору

ПРО КОМПАНІЮ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ ПРОЕКТИ КОНТАКТИ

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "Електромонтаж-425". Вінниця, Україна.